“Kazanma kültürüne ahenk sağlamak için buradayım”

Bakec

New member
Juventus takımına kattığı Arjantinli yıldız Angel Di Maria’yı basının karşısına çıkardı.
Torino devinin bonservis bedeli ödemediği ve bir yıllık kontrat imzaladığı yıldız isim, burada olmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirerek kelamlarına başladı.
Ailesiyle birlikte epey âlâ ve sıcak karşılandıklarını belirten Di Maria,”Atmosferi şahane bir kulübe geldim. Daha birinci günden bu kadronun bir modülü olduğumu bana hissettirdiler.” dedi.
Juventus’un İtalya’daki en büyük kulüp olduğunu söyleyen 34 yaşındaki futbolcu, “Kazanmaya odaklı bir kulüp ve bunun için gerekli referanslara sahipler. Ben de bu kazanma kültürüne katkı sağlamak için buradayım. Juventus’un benimle birinci temas kurduğu günden bu yana her şey epey olumlu ilerledi. bu biçimde bir kulübe hayır demek imkansız.” diye konuştu.
Kaybetmekten nefret eden niyet yapısının Juventus’un kazanma kültürüyle ahenk sağlayacağını belirten Di Maria, teknik yönetici Massimiliano Allegri ile çalışacağı için epeyce memnun olduğunu söylemiş oldu.
Kadrolarında Dusan Vlahovic ve Federico Chiesa üzere kaliteli isimlerin olduğunu vurgulayan deneyimli futbolcu, Paul Pogba’nın Juventus’a geri dönmeye karar vermesinin de sonucunda tesirli olduğunu aktardı.