Nazilli Belediyespor’da Bünyamin Cesaretli Karataş da yolcu

bencede

New member
Sözleşmesi sona erecek 25 yaşındaki gurbetçi orta saha oyuncusunun mesleğine yurtharicinde devam edeceği ortaya çıktı. Geçen dönem başında transfer olduğu Nazilli’de 3’üncü Lig’de şampiyonluk yaşayıp toplam 57 maçta 7 golle oynayan Yiğit, yaptığı açıklamada, “Nazilli’de ve Nazilli Belediyespor’da epeyce hoş günler geçirdim. Başarılı bir ivme yakaladık. Tıpkı biçimde davam ettirdik. Bu yılki gayemiz Play-Off’tu fakat olmamasına üzüldük. Sonuç olarak burada epey memnundum. Taraftarımızın takviyesini de her vakit hissettim. Nazilli Belediyespor taraftarlarına da fazlaca teşekkür ediyorum” dedi.

Tecrübeli futbolcu, “Samsunspor’da yaşadığım sakatlığın akabinde Nazilli Belediyespor’a geldim. Sakatlıktan dönmek zordur ancak hocalarım, yöneticiler bana hayli güvendiler. Kendimi inanılmaz rahat hissettim. Baskı altında değildim. Her vakit takviye verdiler. Bu niçinle belirli bir vakitten daha sonra performansım arttı. Bu niçinle Nazilli’yle devam etme sonucu almıştım. Burada kendimi düzgün hissediyordum. Burası benim için bir markaydı. yine Avrupa’ya dönme sonucu aldım” tabirlerini kullandı.

Ligde son hafta Şanlıurfaspor’a konuk olacak siyah-beyazlı grupta daha evvel Aytaç Deniz ve Hasan Yurtseven de gruptan ayrılmıştı.

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ, (DHA)