Turgutluspor, Nazım Gülay’a emanet

bencede

New member
Turgutluspor tesislerinde düzenlenen merasime Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın, Turgutluspor Lideri Ahmet Daşkan ve yöneticiler katıldı. Turgutlu’nun ve Turgutluspor’un evladı olduğunu söyleyen genç teknik adam Nazım Gülay, “Bize güvendikleri ve bu bakılırsave uygun gördükleri için tüm yöneticilere teşekkür ederim. Ben Turgutluspor’da doğdum, Turgutluspor’da büyüdüm ve burada hocalık yaptım. Artık yeni bir öyküye başlıyoruz. Turgutluspor’un başarısı için çalışacağız. İkinci devre daha sıkıntı geçiyor, yapacağımız transferlerle de daha uğraş gücü yüksek, zevk veren bir grupla alana çıkacağız, bu yalnızca grupla olmuyor. Daima birlikte olmamız lazım, bu türlü daha başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

İmza merasiminde konuşan Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın ise, “Hedefimiz altyapımızı güçlendirmek, emek veren çocukların önünü açmak ve teknik grubu Turgutlululardan oluşturmak en baştan beri hayalimizdi. Nazım Hocamız Turgutluspor’da doğdu ve çeşitli topluluklarda şampiyonluklar kazandı. Biz de onun maksatlarına inandık ve Turgutluspor’u onun takımına teslim ediyoruz. Ben Turgutlusporlulardan şunu istiyorum, grubumuzun takviyeye gereksinimi var. 3. Lig’den 2. Lig’e çıktığımız zamanki dayanağı tekrar yakalamamız lazım. Hocamıza da muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.

Turgutluspor Lideri Ahmet Daşkan da tıpkı merasimde yaptığı konuşmada Nazım Gülay ve takımına güvendiğini belirtirken, “Turgutlulu tarafların bilhassa iç alanda oynadığımız maçlarda takviyesi bizim için epeyce kıymetli. Onları alanda yanımızda görmek istiyoruz” formunda konuştu.

Nazım Gülay’ın yardımcılıklarını Ramazan Altıntepe, Altınay Çetin, Engin Yılmaz, Fatih Çağlın ve Ömer Kaplan’ın yapacağı öğrenildi.

Turgutluspor’un yeni teknik yöneticisi olan 42 yaşındaki Gülay, Turgutluspor altyapısında yetişti ve Turgutluspor’da yardımcı antrenörlük vazifesinde bulundu. Gülay, yardımcı antrenör olarak bakılırsav yaptığı Aydınspor 1923, Kırşehir Belediyespor üzere kadrolarda şampiyonluklar yaşarken, son olarak 3. Lig’de önder durumda bulunan Fethiyespor’un yardımcı antrenörlük nazaranvini sürdürüyordu.

İHA