Ahmet Daşkan: Bundan daha sonra artık her maçımız final

bencede

New member
TFF 2’nci Lig Kırmızı Küme’de çarşamba günü meskeninde Sarıyerspor’u konuk edecek olan Turgutluspor’da idare surasıyla birlikte idmanı izleyen Lider Ahmet Daşkan, üst sıralar için çabayı sürdüreceklerini söylemiş oldu. Daşkan, hafta sonu An Zentrol Bayburt Özel İdarespor deplasmanında sıkıntı koşullarda değerli bir puan aldıklarını belirtirken, “Deplasmanda eksi 10 derecede buz tutmuş bir tabanda sıkıntı bir maç oynadık. Ekip olarak hoş oyunumuzu manalı bir galibiyetle süsleyemediğimiz için üzgünüz. Play-Off için terimizin son damlasına kadar uğraşımızı sürdüreceğiz. Bayburt deplasmanından 1 puan alabildik. Kadromuzu kutluyorum. Bundan daha sonra artık her maçımızı tek tek final olarak düşünüyoruz ve o denli hazırlanıyoruz” dedi.

“Sarıyer ile epeyce değerli bir maçımız var” diyen Daşkan, “Kazanmaktan diğer fikrimiz yok. Yolumuza kayıpsız devam edip Play-Off’u zorlamamız lazım. Turgutluspor topluluğu her vakit her durumda eli kalbinde, gözü alanda, başı dik grubuyla bir bütündür. Bir his grubudur Turgutluspor. O büyük taraftarımız renklerine aşıktır bu ekibin. Turgutlu halkı, esnafı, ticaret odaları, sivil toplum örgütleri, belediyesi, idaresi, teknik heyeti ve futbolcuları olmak üzere daima birlik olmuş ve kenetlenmiş durumdayız. Lider olduğum gün belirttiğimiz üzere bu yıl için kimseye şampiyonluk kelamı vermedik lakin Turgutluspor markasının olduğu her yerde maksat vardır ve bu gaye için sonuna kadar savaşacağız. Çarşamba günü oynayacağımız Sarıyer maçını kazanmaktan öbür fikrimiz yok. Futbolcularımıza güveniyorum, hepsi biri birinden bedelli. Bu toplulukta onlarla olmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu.

DHA