Kadir Kar: Herkes işini yapsın, herkes haddini bilsin!

bencede

New member
TFF 2’nci Lig Beyaz Küme’de meskeninde Şanlıurfaspor’u 1-0 yenen Nazilli Belediyespor, dönemin birinci yarısını Play-Off sınırında dördüncü sırada tamamladı. Geçen hafta da deplasmanda Teco Karacabey Belediyespor’u 2-0 yenen siyah-beyazlılar toparlandı. Teknik yönetici Kadir Kar, eleştirildiği devirde külfetli vakit içinder yaşadığını belirtip, 17 maçlık dönemin sonunda kelamında durarak Play-Off çizgisi içerisinde yer aldıklarını söylemiş oldu. Kadir Kar, kadro ortasında olan birfazlaca şeyin dışarıya yansıtıldığını belirterek, “Geldiğimde bu grubun yarışmacı, mücadeleci bir kadro olacağını söylemiştim. Şükürler olsun 17 maçlık dönemde ne söylemiş olduysem yerine getirdim” dedi.

Vakit zaman tenkidin olağan olduğunu belirten Kar, dönem ortasında yönetici olmayan kimi şahısların kendisini güç durumda bırakacak atılımlarda bulunduklarını da belirterek, “Benim işime karışılmaması durumunda muvaffakiyet gelecektir. Ben şayet kendi takviyelerimi yaparsam, sağda soldaki beşerler bir şeyleri bana bırakırlarsa Nazilli ekibi o büyük final sahnesinde olacak. Kâfi ki dış etmenler bize fazla müdahil olmasın. Taraftarlar da her vakit bizim yanımızda olsunlar. Biz kendi işimizi yapalım” diye konuştu.

Kar, ekipten ayrılan Berat’ın tenkitlerine ise, “Herkes işini yapsın, herkes haddini bilsin. Bu ekip gidiyor, kimse bu kadroya köstek olmasın” diye karşılık verdi. (DHA)